Batarya Voltaj Koruyucu

Daysoft Engineers designed an electronic card for control to batteries voltage. This system prevents the battery's voltage too low. When the battery drops to the specified value (critical voltage value for starting the engine), system stops output and allows the vehicle to keep enough voltage in the battery for starting the engine.


Dashboard & Display Solutions

Daysoft Mühendislik Ekibi, bir çok farklı tip askeri/sivil araca komple system çözümleri oluşturmuştur.

Bu çözümler, arayüz tasarımları, mekanik imalatlar ve elektronik tasarımlardan oluşmaktadır.


Can-Bus Kontrol Birimleri

Daysoft, çalışma lambalarını, silecek motorlarını, soğutma fanlarını, yön DC motorlarını ve diğer yüksek akım birimlerini doğrudan çalıştırabilen, mevcut röle ve sigorta kutularını daha güvenilir hali ile değiştirerek, CAN-Bus veri protokolü ile uyumlu bir Güç Dağıtım Modülü (PDM) tasarlamıştır. 


Uzaktan Tetikleyici

Daysoft Mühendislik Ekibi, özellikle ağır silahların uzaktan tetiklenmesi amacı için bir kontrol birimi geliştirmiştir. Sistem temel olarak iki farklı elektronik karttan oluşur (alıcı-verici). Ve kendi Li-Po bataryası ile dışarıdan bir güce gereksinim olmadan 2 kanal veriyi 1km ye kadar iletebilir.


Isıtıcı Sistem

Daysoft Engineering Team developed an embedded board for control tank heaters. The system has two heat sensors which are working redundant and six configurable outputs. When the tank’s temperature falls below the specified temperature value, it triggers the tank's heater until it exceeds the set temperature value.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish